VIBROPLATE program je dokonalým skupinovým cvičebním programem pod vedením Instruktora, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Tento program a moderní styl cvičení, který po celém světě nabírá velice rychle na popularitě, Vám  umožní procvičit celé tělo, odbourá pomocí 3D vibrací a kmitů tuk po celém těle,redukuje celulitidu, posílí Vaše tělo za 30 min.VIBROPLATE Vám změní životní styl a omladí nejen na duši.

Vedle toho Vám program VIBROPLATE  pomůže při udržení stávajících členů a podpoří příchod nových členů tím, že budete držet krok s vývojem posílení tělesné kondice těla. Vyškolený Instruktor, který povede lekci(30 min) tak aby jste nejen posílili tělo, odbourali tuky ale díky propracovanosti a předností programu VIBROPLATE, Vám nabídne i masáž celého těla, možnost relaxace, snižování stresu, snížení hladiny kortisolu v krvi. Používám těchto strojů  pod vedením Instruktora, dochází k zlepšení krevního oběhu, okysličení krve, které mají za následek odbourávání a snižování celulitidy.

Díky tomu že 3D vibrace stimulují rychlá svalová vlákna, používají tento stroj a model cvičení jak špičkový sportovci, tak senioři, klienti s nízkou váhovou hmotností tak obézní lidé. VIBROPLATE Vám za neuvěřitelně krátkou dobu pomůže bojovat proti osteoporóze, zlepší svalovou vytrvalost, motoriskou schpnost, zvyšování tvorby kolagenu- což má za následek a blahodárný účinek na Vaši hladší pokožku. VIBROPLATE a jeho možnosti jak plynulého nastavení regulace frekvence vibrací,tak  několika programů a vyškolení Instruktora se přizpůsobí potřebám a zaměření každému z nás.
 

Přidat na Linked IN Přidat na Facebook Tweet This Přidat na Delicious Odeslat do Digg Stumble This