Internetový obchod Rychlé odkazy

Internetový obchod Internetový obchod

Fitness bazar Fitness bazar

Kruhový trénink Kruhový trénink

Pořiď si alpinnng Pořiď si alpinnng

Venkovní fitness Venkovní fitness

Termíny školení


Stáhnout Adobe Flash player

Fitbox® je nejžhavější a velmi oblíbená novinka v oblasti Fitness a Wellness center.

Fitbox program je originální, nejoblíbenější a nejzábavnější skupinová aktivita. Nedosažitelné cíle dokáže proměnit ve skutečnost! A nejen to. Speciální pohyby, kvalifikovaní instruktoři, skvělá hudba, která Vás zapojí do hry. Znáte jiný způsob jak se dostat do kondice?Náš fitbox je zde od toho, abychom pomohli vaše sny přeměnit ve skutečnost.
 

Fitbox program je originální a nejzábavnější skupinové cvičení


•Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.


•Fitbox® program obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit. Fitbox® využívá měřičů tepové frekvence, díky kterým se lekce stává kvalitnější a vámi předsevzetý cíl, rychleji splnitelným. Společnost GDA s.r.o vytvořila Fitbox® Program s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program Fitbox® disponuje lekcemi v několika úrovních, proto si každý účastník lekce (i senior) zvolí právě tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.


•Fitbox® je licenční program a to z toho důvodu, aby instruktoři vedoucí FITBOX lekce byli opravdu důkladně připraveni a vystupovali jako profesionálové schopni reagovat na jakékoliv nenadálé situace v dané lekci. FITBOX lekce smí nabízet pouze autorizovaná centra s označením Fitbox®, kde jednotlivé lekce vedou certifikovaní lektoři s licencí Fitbox® na vysoce kvalitních totemech, splňující ty nejpřísnější regule FITBOX Programu, totožného jména Fitbox®. Jen to je pro Vás zárukou účinných, bezpečných a kvalitních principů Fitbox® Programu.

www.VaseFitness.cz